DOŻYNKI W PRZYTOKU

DOŻYNKI W PRZYTOKU

Chciałabym z serca wyrazić moją głęboką wdzięczność za wspaniałe Dożynki, które odbyły się w Przytoku. To niezwykłe wydarzenie było możliwe dzięki zaangażowaniu wielu wspaniałych osób i instytucji, którym chciałabym serdecznie podziękować.

Dziękuję Urząd Gminy Zabór za perfekcyjną organizację i poświęcony czas, który sprawił, że Dożynki były niezapomnianym przeżyciem dla nas wszystkich. Wasza praca i zaangażowanie były kluczowe dla sukcesu tego wydarzenia.

Składam także ogromne podziękowania dla Sołtyski Przytoku za przywództwo i determinację w realizacji tego projektu. To dzięki Waszemu sołeckiemu zaangażowaniu nasza społeczność mogła cieszyć się tą radosną uroczystością.

Nie mogłabym zapomnieć o wolontariuszach z Droszkowa, którzy oddali swój czas i energię, aby pomóc w przygotowaniach i przebiegu Dożynek szczególnie Sandrze Wojciechowskiej, Agnieszce Georgiczuk, Irena Karkosz, Beacie Tarnas, Gabrieli Maciejewskiej. Wasz wkład w przygotowanie potraw i stoiska podczas naszych tegorocznych Dożynek był nieoceniony. Wasza praca i zaangażowanie przyczyniły się do stworzenia niezapomnianej atmosfery i smakowych doznań, którymi mogliśmy cieszyć się wszyscy.

Umiejętności kulinarne, pasja oraz poświęcony czas wolontariuszy sprawiły, że nasze stoisko zachwycało bogactwem smaków i aromatów. Wasza praca była esencją tego, co Dożynki reprezentują – wspólnotę, radość i dzielenie się wspaniałymi chwilami.

Nie tylko dostarczyliście nam przepysznych potraw, ale także stworzyliście przestrzeń, w której nasi goście mogli się zatrzymać, smakować i cieszyć się towarzystwem. Wasza twórcza energia i zaangażowanie włożone w dekoracje i prezentację były absolutnie zachwycające.

I oczywiście, nie mogłabym zapomnieć o tych przepysznych ciastach, które stanowiły słodki punkt kulminacyjny naszych Dożynek. Praca mieszkańców Droszkowa w kuchni była nieoceniona i zrobiła wrażenie na wszystkich, którzy mieli okazję spróbować wspaniałych wypieków. Ciasta upiekły Gabriela Maciejewska, Sandra Wojciechowska, Agnieszka Boroch, Zofia Kulikowska, Ola Lewicka, Marzanna Rudnicka, Anna Zuchniewicz – Żur, Marta Maternia, Aleksandra Piechowska, Margarita Ratuś, Anita Kołtun – Wojdyła, Izabella Dusza, Krystyna Wysocka, Angelika Pawelec

Dziękuję wolontariuszom biorącym udział w Turnieju Sołectw : Ewa Gineja, Tomasz Kunc, Alan Wojciechowski, Marcelina Czajka, Jeremi Suszczewicz. Jestem ogromnie wdzięczna za Waszą oddaną pracę, serce, które w nią wkładaliście, oraz za to, że byliście prawdziwymi bohaterami tego wydarzenia. Wasza gotowość do pomocy i pozytywna postawa są inspiracją dla nas wszystkich.

Dziękuję Radnym Sołeckim: Agnieszce Boroch, Katarzyna Bernaciak, Ewa Gineja, Andrzej Czajka, Tomasz Kunc, Johann Johann za ich wsparcie i wkład w przygotowania. Wasza praca na rzecz społeczności jest nieoceniona.

Radnej Powiatowej Gabrieli Maciejewskiej oraz Przewodniczącemu Radzie Gminy Dariusz Tarnas dziękuję za wsparcie oraz zaangażowanie w organizację tego pięknego wydarzenia. Wasza rola była kluczowa w zapewnieniu harmonijnego przebiegu przygotowań do Dożynek.

Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu święta plonów. To wyjątkowy czas, który połączył naszą społeczność i uczynił ją jeszcze silniejszą.

Z serca dziękuję!

Sołtyska Droszkowa

Marta Thiele

Ta strona wykorzystuje cookies