Dzień Ziemi w Droszkowie

Dzień Ziemi w Droszkowie

Dołącz do naszej akcji sprzątania świata i pchlego targu w Droszkowie!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o zmianie świata na lepsze? Teraz masz okazję to zrobić razem z nami!

Zapraszamy Cię serdecznie do wzięcia udziału w akcji sprzątania świata, która odbędzie się 27 kwietnia w godzinach 10.00-13.00 na dużym boisku przy hydroforni w Droszkowie.

Wspólnymi siłami możemy uczynić naszą okolicę jeszcze piękniejszą i bardziej przyjazną dla wszystkich. To nie tylko okazja do działania dla dobra środowiska, ale również możliwość spędzenia miło czasu na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół i sąsiadów.

Ale to nie wszystko! Tego samego dnia na boisku odbędzie się również pchli targ. To miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś wyjątkowego – od unikalnych rękodzieł po wypróbowane książki czy ubrania. A jeśli masz w domu rzeczy, których już nie potrzebujesz, to świetna okazja, aby je sprzedać lub wymienić na coś nowego!

Zachęcamy wszystkich z okolicy do wystawienia swoich przedmiotów na sprzedaż lub wymianę. Każdy chętny może się włączyć i podzielić się tym, co ma do zaoferowania. To doskonała okazja, aby pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów, zyskać nowe skarby i jednocześnie wesprzeć lokalną społeczność.

Dołącz do naszej inicjatywy i zróbmy coś dobrego dla naszego środowiska oraz społeczności. Im więcej nas będzie, tym większy będzie nasz wpływ! Zapraszamy serdecznie!

https://www.facebook.com/share/DSJ3B55BcLiLhbpz

#SprzątanieŚwiata#Droszków#Społeczność#ZróbmyCośDobrego#PchliTarg#WymianaRzeczy

Ta strona wykorzystuje cookies