Konkurs dla dzieci i młodzieży pt.: „Zimowe opowieści ptasich piór”

Konkurs dla dzieci i młodzieży pt.: „Zimowe opowieści ptasich piór”

Zimowe opowieści ptasich piór: Konkurs Artystyczny dla Dzieci i Młodzieży o Polskich Ptakach Zimą

Zapraszamy wszystkie młode talenty do wzięcia udziału w naszym wyjątkowym konkursie artystycznym, który przeniesie Was w fascynujący świat ptaków zimą. Polska zimą staje się domem dla wielu pięknych i niezwykłych gatunków ptaków, które w swojej codziennej egzystencji stają przed wyzwaniami związanymi z mrozem, śniegiem i krótszymi dniami.

Temat: „Zimowe opowieści ptasich piór”

Cel konkursu: Celem konkursu jest pobudzenie kreatywności młodych artystów i ukazanie różnorodności oraz uroku ptaków, które zimą zamieszkują Polskę. Chcemy, abyście wyrażali swoją sztukę, interpretując życie i piękno tych ptaków w zimowym otoczeniu.

Technika wykonania prac: dowolna.

Warunki uczestnictwa:

Nagrody: Najlepsze prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi upominkami, a zwycięskie dzieła zostaną również opublikowane na stronie internetowej konkursu oraz zaprezentowane podczas specjalnej wystawy finałowej.

Termin zgłoszeń: Ostatni dzień na zgłoszenie prac to 03.02.2024 r. Wyniki zostaną ogłoszone 10.02.2024 r.

Jak zgłosić się do konkursu: Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: swietlica.droszkow@gminazabor.pl, lub przynosić na Świetlicę w Droszkowie, ul. Porzeczkowa 2.

Przyłączcie się do „Zimowych opowieści ptasich piór” i podzielcie się swoim artystycznym spojrzeniem na fascynujący świat ptaków zimą w Polsce!

Ta strona wykorzystuje cookies