Rodzinny Piknik Zdrowia i Urody w Droszkowie

Rodzinny Piknik Zdrowia i Urody w Droszkowie

Drodzy Mieszkańcy!

Mamy przyjemność zaprosić Was na niezapomniany Piknik Zdrowia i Urody, który odbędzie się już w tę niedzielę w naszej pięknej wsi! To doskonała okazja, by spędzić wspaniałe chwile z rodziną i przyjaciółmi, podczas których zadbamy o nasze zdrowie i wygląd.

Na miejscu czekają na Was atrakcje, które rozbudzą w Was radość i energię! Dmuchańce dla dzieci, zapewnią niekończącą się dawkę zabawy i beztroskich skoków. Będziecie mogli wspiąć się na szczyt, poczuć wiatr we włosach i zanurzyć się w czystej euforii!

Dla miłośników aktywności fizycznej przygotowaliśmy fascynujące zajęcia fitness. Bez względu na Twój poziom zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie. Zrób pierwszy krok ku zdrowszemu stylowi życia i dołącz do nas w tej przygodzie!

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych członkach naszej społeczności. Dla nich przygotowaliśmy niezliczone animacje, które wzbudzą ich wyobraźnię i rozbudzą kreatywność. Zabawy, konkursy, latawce w 5 minut, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji czekają na dziecięce uśmiechy i radość!

Nie zapominajmy o naszym ciele, urodzie i zdrowym odżywianiu. Na specjalnym stoisku zmierzycie poziom wewnętrznej tkanki tłuszczowej i poczęstujecie się pyszną, zdrową żywnością. Skomponujecie też własną, chrupiącą sałatkę – znajdziecie wszystko, co potrzebne, aby cieszyć się pełnią zdrowia i urody!

Dołączcie do nas w dniu pikniku, aby stworzyć wyjątkowe wspomnienia, spędzić czas na świeżym powietrzu i czerpać radość z aktywnego stylu życia. Czekamy na Was pełni pozytywnej energii!

Do zobaczenia na pikniku!

Prowadzenie imprezy – Karolina Kowalonek

Harmonogram:

12.00-13.00 pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej Łaz

12.00-12.30 zajęcia Fit Cardio – prowadząca Ela Zamojska – Centrum Rozwoju Aktywności Fizycznej

12.30-13.00 instruktażowy pokaz kosmetyków dla 3 osób prowadzony przez Beatę Skorodecką

13.00-13.30 pokaz ju- jitsu Klub Sportowy „Tora”

13.30-14.00 pokaz boksu Grupa Sportowa Zabór

13.30-14.00 instruktażowy pokaz kosmetyków dla 3 osób prowadzony przez Beatę Skorodecką

14.30-15.00 instruktażowy pokaz kosmetyków dla 3 osób prowadzony przez Beatę Skorodecką

Dodatkowe atrakcje 11.00-15.00:

https://www.facebook.com/events/713617803855267/?ref=newsfeed

https://fb.me/e/1fHAzBZk4

AKCJA SPOŁECZNA JEST WSPÓŁFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW OTRZYMANYCH OD ZWIĄZKU LUBUSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W RAMACH PROGRAMU „KORPUS SOLIDARNOŚCI – PROGRAM WSPIERANIA I ROZWOJU WOLONTARIATU NA LATA 2018-2030”

ORAZ Z FUNDUSZU SOŁECTWA DROSZKÓW

Ta strona wykorzystuje cookies