Warsztaty białego śpiewu

Warsztaty białego śpiewu

W niedzielę 6 marca ’22 odbędą się w naszej świetlicy WARSZTATY BIAŁEGO ŚPIEWU!

Chcesz śpiewać, ale nie wiesz jak zacząć swoją przygodę ze śpiewem? A może wątpisz, czy potrafisz śpiewać? Może ktoś Ci powiedział, że śpiewanie nie jest dla Ciebie, ale nadal masz na to wielką ochotę? To właśnie Ciebie zapraszamy na te warsztaty.

Będziemy śpiewać razem, śmiało i dla własnej przyjemności proste pieśni ludowe pochodzące z różnych krajów Europy.

GDZIE: świetlica w Droszkowie, ul. Porzeczkowa 2

KIEDY: 6 MARCA (niedziela) 2022

O KTÓREJ: 17:00-19:00

ZA ILE: 50 zł/os.

ZAPISY:

– w prywatnych wiadomościach kierowanych do Viktorii Korol: https://www.facebook.com/viktoriia.korol

– telefonicznie i przez sms tel. 536 768 408

Co to znaczy, że będziemy śpiewać na biało?

To znaczy, że będziemy śpiewać tak jak to robiły nasze babcie i prababcie. Będziemy śpiewać pieśni ludowe pochodzące z różnych krajów Europy Wschodniej oraz z różnych regionów Polski. Czasem smutne, czasem wesołe, jednogłosowe i wielogłosowe. Będziemy śpiewać tak jak nasze babcie, żeby miło spędzać czas w przyjemnym towarzystwie. Na warsztaty zapraszam osoby, które już miały styczność z białym śpiewem, jak i te nie mające żadnego doświadczenia w śpiewaniu. Nieważne ile masz lat i jakie masz doświadczenie. Liczą się tylko Twoje chęci do śpiewania, ponieważ śpiewać każdy może! Tak było za czasów naszych babć i prababć, i właśnie to udowodnimy śpiewając razem.

O prowadzącej

Viktoriia Korol – wykwalifikowany nauczyciel wokalu i śpiewu grupowego, Ukrainka z pochodzenia, od pięciu lat zielonogórzanka. Przejęła tradycję śpiewu ludowego od swojej mamy i babci. Później studiowała śpiew chóralny i metodykę nauczania śpiewu na uczelni muzycznej na Ukrainie. Kompozytorka, autorka tekstów. Wokalistka i współzałożycielka zespołów PRABABA oraz MAMADA. Organizuje i prowadzi cotygodniowe warsztaty śpiewu białego Wolne głosy od 2018 roku oraz prowadziła warsztaty śpiewu białego na takich festiwalach jak Stacja Wolimierz 2018-2021 (Wolimierz) i Ciało Umysł Dusza (Wrocław).

Serdecznie zapraszamy!

Gosia i Viktoria

Ta strona wykorzystuje cookies