Nadchodzą styczniowe warsztaty makram

Nadchodzą styczniowe warsztaty makram

13 stycznia ’22 – MAKRAMA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jeżeli lubicie zabawę ze sznurkami to już teraz Was zapraszam na styczniowy WARSZTAT MAKRAMY DLA POCZĄTKUJĄCYCH! Ewa Gawałkiewicz z Nice House zapozna Was z cudowną techniką zaplatania kwietnika w technice makramy. To wszystko przy kawce, herbatce i ciastku. Oj będzie miło! Oczywiście własnoręcznie wykonaną pracę zabierzecie ze sobą do domu.

Termin warsztatu: 13 stycznia ’22, godz. 17:00 do 20:00, w świetlicy w Droszkowie, ul. Porzeczkowa 2.

Zapisy (i szczegóły wydarzenia) – kierujcie się z pytaniami do instruktorki Ewy Gawałkiewicz.

Wyślij wiadomość do strony: https://m.facebook.com/NICE-HOUSE-406195226140244, adres e-mail: ewanicehouse@gmail.com, Instagram: @nice_house_poland

25 stycznia ’22 – co wtorkowe MAKRAMY DLA ZNAJĄCYCH PODSTAWY

Zima to dobry czas na zajęcie się robótkami, tkaniem, pleceniem np. makram. Czy Wy też tak uważacie? Lubicie? Jeżeli tak, oj to naprawdę serdecznie Was zapraszam w styczniu na zajęcia do Anety.

Termin warsztatów: od 25 stycznia, co wtorek, od 16:30 do 19:30, w świetlicy w Droszkowie, ul. Porzeczkowa 2.

Podczas pierwszego warsztatu stworzymy lampiony, aby nacieszyć nimi oko w domu. Tak szybko robi się ciemno, więc lampiony od razu spełnią swoją rolę – ocieplania klimatu i tworzenie uczucia przyjemnej przytulności w pokoju.

Tak przy okazji, jeśli myślicie, że to trudne, stworzyć taki lampion, to wiedzcie, że nic bardziej błędnego, wcale nie jest to takie skomplikowane.

Kochani, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące tych zajęć i zapisać się – proszę dzwońcie do Anetki: 723045166 albo wyślijcie wiadomość do jej strony https://www.facebook.com/Ata-Art-Makrama-114848233575156.

Ta strona wykorzystuje cookies