Wycieczka autokarowa

Wycieczka autokarowa

Stowarzyszenie Miłośników Droszkowa zaprasza chętnych, w szczególności dzieci i młodzież w dniu 10 lipca 2021 r. (sobota) na wycieczkę autokarową do gospodarstwa agroturystycznego “DERENIÓWKA” w Lubiechni Wielkiej gmina Rzepin, powiat Słubice, woj.lubuskie realizowaną w ramach pokoleniowego projektu pt. ”NAKRĘCENI NA ZDROWIE”.

Program wycieczki:
– 08:00 wyjazd z przystanku PKS w Zaborze
– 08:10 pętla MZK w Droszkowie
– 18:00 przewidywany powrót

Właścicielka gospodarstwa p.Grażyna Dereń – wielokrotna laureatka ogólnopolskich konkursów kulinarnych przeprowadzi warsztat dietetyczno-kulinarny z wykorzystaniem żywności ekologicznej. Odbędą się tematyczne zajęcia prelekcyjno-warsztatowe z degustacją potraw powstałych podczas warsztatów. Jest to wspaniała okazja do połączenia turystyki ze zdobyciem wiedzy o znaczeniu zdrowego żywienia i ekologicznych produktów żywnościowych.

Zapisy na wycieczkę przyjmuje Zofia Kulikowska przez e-mail: zofia.kulikowska@neostrada.pl lub telefonicznie 693 061 064 do 08.07.2021.

Jest to zadanie publiczne o nazwie „NAKRĘCENI NA ZDROWIE” współfinansowane ze środków Województwa Lubuskiego w obszarze działań na rzecz młodzieży w województwie lubuskim pod tytułem „Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe”

Ta strona wykorzystuje cookies